[do_widget id=text-39 title=false]

Ukoliko želite napredovati na svom Duhovnom Putu potrebno je zaboraviti slijedeće dvije stvari:

1. Sve loše što vam je itko ikad učinio. Ovisno o tome koliko smo voljni oprostiti, u toj će mjeri i Bog oprostiti nama. Oprost je velika vrlina.

2. Sve dobro što ste ikada ikome učinili. Ako se neprestano podsjećamo na svoja dobra djela, postajemo ponosni i to onda sve pokvari. Trebali bismo se smatrati instrumentom, koji samo prenosi ono što Bog želi kroz nas prenijeti. U konačnici Bog je taj koji čini sve.

S druge strane, ovo su dvije stvari koje je potrebno zapamtiti:

1. Smrt može doći u bilo kojem trenutku. Bilo da smo ‘beznačajni’ mali mrav koji samo trči po podu ili budući predsjednik najveće demokratske stranke na planeti, smrt je neizbježna, a često dolazi i nenajavljeno.

2. Budući da smrt može doći u bilo kojem trenutku, uvijek se trebamo sjećati Božjeg Svetog Imena, jer se kroz njega vječno otkriva sva Njegova milost.

>> Bog i Njegovo ime se ne razlikuju

[su_divider top=”no” size=”0″ margin=”10″]

[do_widget id=text-50 title=false]